6242 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 5 september 2022 -
3363 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 28 februari 2022 -
8018 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 14 februari 2022
5279 Akvareller
Såld: 300 kr
Såldes den 14 juni 2021 -
5050 Akvarell
+ 1 par etsningar Kina, 13x11 9x9
Såld: 300 kr
Såldes den 21 maj 2007 -
8121 Akvarell +
Såld: 100 kr
Såldes den 12 december 2005